Verslag soosbijeenkomst 24 april 2025

soosDeze dag stond de soosbijeenkomst in het teken van verjaardagen, van de koning, van Coby van Dam en van mij. Gelukkig waren er weer een mooi aantal mensen gekomen. Onze gedachten gaan uit naar de mensen die om de een of andere reden niet aanwezig konden zijn. We zongen uit het liedboek het lied “Vlammen zijn er velen” en er werd gelezen uit het boekje “Overleven met God” met de titel “Wandel in het licht met Jezus”. 

Coby van Dam had een quiz gemaakt over het koningshuis en daar was toch best wel veel kennis over aanwezig. Zij had ook een mooie grote poster van het koningspaar meegebracht en gezorgd voor een rood/wit/blauwe en oranje traktatie voor haar verjaardag. Zo was er ook wel een beetje een koningsdagsfeer. Hierna kregen de mensen een koningsdag puzzel die opgelost moest worden en ook dat lukte goed. Voor de fanatici onder hen, was er nog een woordrits. Dit is een puzzel waarbij je twee rijen woorden per toegevoegd woord aan elkaar moet verbinden. Dit had wel wat voeten in de aarde maar uiteindelijk werd ook deze puzzel opgelost. Intussen stond de airfryer aan en was het advocaatje ingeschonken. Iedereen genoot van de lekkere hapjes en drankjes. We sloten af met het lied “Door de wereld gaat een woord”. Het was weer een hele gezellige middag.

De volgende soosbijeenkomst is op 22 mei (een week eerder in verband met Hemelvaartsdag). We gaan dan weer een keertje bingoën.

Op 26 juni is de laatste soosbijeenkomst voor de zomervakantie. We starten om 12.30 uur en dan gaan we pannenkoeken eten in de kerk.

Jeannette Schoonhoven

Kati Elshout