Vrijwilligers gezocht voor de Dorcas Voedselactie 2019

Dorcas is een internationale hulporganisatie die in zeventien landen in Oost-Europa en Afrika de allerarmsten helpt.

Van 3 tot en met 10 november 2019 vindt de jaarlijkse Dorcas Voedselactie plaats.

In deze week delen duizenden vrijwilligers van Dorcas in supermarkten voedselbriefjes uit met de vraag of mensen iets van het lijstje willen kopen en dit vervolgens aan Dorcas willen geven voor de allerarmsten.

Onze kerk staat op zaterdag 9 november in 3 supermarkten in Berkel en Rodenrijs (AH Rozenoord, Jumbo Westpolder en Hoogvliet).

Voor deze actie zoeken wij vrijwilligers die gedurende twee uur voedsellijstjes uitdelen in één van de supermarkten.

Er is ook plaats voor leerlingen die een maatschappelijke stage moeten doen. Zij kunnen bijvoorbeeld meehelpen met het ophalen en bij het verzamelpunt brengen van de ingezamelde dozen met boodschappen.

Aanmelden kan bij: corriehordijk@upcmail.nl of denniskoops@gmail.com