Church4you-leiding zoekt versterking

Dit bericht is verlopen op 2018-11-17

Church4you is de noemer waaronder we met tieners van 12-15 jaar het gesprek aangaan over ons geloof (voorheen de catechese en de jeugdkerk). Met een wisselend team van op dit moment 6 mensen ontvangen we 1 à 2 keer per maand tussen de 10 en 20 tieners. Om ons team te versterken en fris en fruitig blijven, zijn we op zoek naar enkele nieuwe begeleiders.

Tijdsbeslag: 4 à 5 keer een uur op zondag (deels tijdens de kerkdienst) met de tieners en verder twee vergaderingen en een borrel per jaar.
Wat krijg je er voor terug: een paar goede gesprekken, een hoop lol en leuk contact met de tieners uit onze kerk.

Meld je aan of vraag door bij een van de onderstaande mensen:
Therese, Arjan, Erik, Peter, Jan Willem of Adriaan
(via de predikanten kan uiteraard ook)